NOVINKY


 

Ve dnech 29.6.-17.7.20 postoupí lékárna v Černé Hoře rekonstrukci. Zavčas se můžete například pomocí e-receptu vybavit potřebnými léky.

Pacienti a rodiče mají přicházet do čekárny ordinací PLDD jen po předchozí telefonické konzultaci (v čase pro nemocné na pevné lince) v domluvený čas s ústenkou, lehčí onemocnění lze řešit telefonicky. Dítě může doprovázet jen jedna osoba.

Preventivní prohlídky a očkování dětí probíhají ve stávajícím režimu. Není vhodné je odkládat. V naší ordinaci máme možnost oddělit nemocné a zdravé děti, prostory pravidelně desinfikujeme vč. desinfekce zářením.

Žádost o ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření školy zaměstnanci vydá zařízení, které dítě navštěvuje (škola).

Potřebu ošetřování člena rodiny (lidově paragraf) můžeme vystavit 2dny zpětně: tzn. ve středu od pondělí, ale nemůžeme jej vystavit dopředu. Zase naopak: můžeme jej ukončit dopředu: ve středu pátkem, v pátek nedělí, ale nemůžeme ukončovat zpětně

Objednávání

17.05.2018

Prosíme o objednávání v čase pro nemocné a kontroly. Během preventivních prohlídek není na telefonování prostor. Akutní záležitosti je možné řešit na mobil. č. 606 788 745.

Posudky

17.05.2018

Posudky o zdravotní způsobilosti (na tábory, školy v přírodě, lyžařské kurzy) mají nyní platnost dva roky. Je možné si je na dobu platnosti nakopírovat.

Spuštěna nová verze www stránek s původním obsahem a pozměněným designem.
Drobné změny nastaly i ve struktuře hlavní nabídky.

Schránku naší ordinace, která byla instalována vedle poštovní schránky (nalevo od vchodu), můžete využít k dodávání lékařských zpráv dětí.