NOVINKY


 

Očkování proti chřipce mohou zmírnit dopady nového koronaviru. Výskyt chřipky a Covid-19 u jednoho pacienta může zvýšit riziko závažnějšího průběhu a výskytu komplikací. Na vakcínu proti chřipce je nutné udělat předobjednávku. A to pro sezonu 2021/2022 do konce ledna 2021. Kontaktujte nás kvůli ní. Pro sezonu 2020/2021 už nelze předobjednávku...

Pacienti a rodiče mají přicházet do čekárny ordinací PLDD jen po předchozí telefonické konzultaci (v čase pro nemocné na pevné lince) v domluvený čas s ústenkou, lehčí onemocnění lze řešit telefonicky. Dítě může doprovázet jen jedna osoba.

Preventivní prohlídky a očkování dětí probíhají ve stávajícím režimu. Není vhodné je odkládat. V naší ordinaci máme možnost oddělit nemocné a zdravé děti, prostory pravidelně desinfikujeme vč. desinfekce zářením.

Potřebu ošetřování člena rodiny (lidově paragraf) můžeme vystavit 2dny zpětně: tzn. ve středu od pondělí, ale nemůžeme jej vystavit dopředu. Zase naopak: můžeme jej ukončit dopředu: ve středu pátkem, v pátek nedělí, ale nemůžeme ukončovat zpětně

Objednávání

17.05.2018

Prosíme o objednávání v čase pro nemocné a kontroly. Během preventivních prohlídek není na telefonování prostor. Akutní záležitosti je možné řešit na mobil. č. 606 788 745.

Posudky

17.05.2018

Posudky o zdravotní způsobilosti (na tábory, školy v přírodě, lyžařské kurzy) mají nyní platnost dva roky. Je možné si je na dobu platnosti nakopírovat.

Spuštěna nová verze www stránek s původním obsahem a pozměněným designem.
Drobné změny nastaly i ve struktuře hlavní nabídky.

Schránku naší ordinace, která byla instalována vedle poštovní schránky (nalevo od vchodu), můžete využít k dodávání lékařských zpráv dětí.